go back
Asahi Photoproducts, Türk Ambalaj Sektörünün Asahi Ürünlerine Daha Kolay Ulaşabilmesi için Matset Matbaa Makine ile Distribütörlük Anlaşması İmzaladı
Matset’in güçlü pazar konumu, Türk matbaacıların yüksek seviyede doğrudan hizmet almasını sağlıyor
23 Jun 2020

Tokyo, Japonya ve Brüksel, Belçika, 23 Haziran 2020 - Fleksografik fotopolimer klişe geliştirme alanında öncü olan Asahi Photoproducts, bugün yaptığı bir açıklamayla Türk ambalaj ve matbaacılık sektörünün yenilikçi ve öncü firması Matset’in artık Türkiye'de Asahi ürünlerinin yetkili distribütörü olduğunu duyurdu.

Matset Matbaa Makine ve Malzemeleri San. A.Ş. Genel Müdürü Doğu Pabuççuoğlu, “Türk matbaacılık sektörünün yararına olacak bu önemli ortaklığa girmekten memnuniyet duyuyoruz,” diyerek ekledi: “Asahi’nin yüksek kaliteli su bazlı fleksografik klişeleri ve CleanPrint stratejisi bizi özellikle çok etkiledi. Müşterilerimiz artık CleanPrint yaklaşımının avantajları hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğundan, Asahi’nin Türkiye pazarındaki pazar payını önemli ölçüde artırmayı umuyoruz. Bu avantajlardan biri de, Türkiye pazarının rekabetçi bir global pozisyon elde etmesini sağlamak açısından önemli olan, Asahi klişeleri ve banyo makineleriyle geliştirilmiş Genel Ekipman Etkinliği (OEE)’dir.”


Asahi CleanPrint hakkında

Asahi Photoproducts CleanPrint fleksografik klişeleri kalan tüm mürekkebi basılı alt tabakaya aktararak diğer klişe hazırlama sistemlerine kıyasla üretim hazırlık süresini ve mürekkep baskı temizleme duraklamalarını azaltırken olağanüstü kalite sunmak ve fleksografik baskıyı çevreyle daha uyumlu hale getirmek üzere Asahi kimya mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanmıştır.

Asahi Photoproducts Satış Direktörü Philip Mattelaer, “Matset’in Asahi dağıtım ailesine katılmasından memnuniyet duyuyoruz,” diyerek ekledi: “Ambalaj ve baskı dönüştürme firmalarından oluşan büyük bir müşteri tabanıyla fleksografik ambalaj baskısı alanında uzman olan Matset ile kurduğumuz yeni ilişkimiz sayesinde, önemli bir pazar olan Türkiye pazarında artık mükemmel bir kapsama alanına sahibiz.”

Matset hakkında daha fazla bilgi için www.matset.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Asahi Photoproducts firmasının fleksografik çözümleri hakkında daha fazla bilgi için www.asahi-photoproducts.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Resimler ve alt yazılar

ASA_PR20004_Matset_Logo: Matset logosu

ASA_PR20004_Matset Headquarter: Matset, İstanbul'da bulunan Genel Merkezi, Ankara ve İzmir'deki 2 Satış Ofisi ve Çorlu'daki Üretim Tesisiyle faaliyet göstermektedir.

--SON--


Matset Matbaa Makine

Baskı sektöründe daima yeniliklerin öncüsü olma ilkesiyle 1974 yılında kurulan Matset, sektörde geride bıraktığı 40 yılı aşkın zamanın ardından bugün kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı olarak matbaacılıktan yayıncılığa, reklamcılıktan bilişime kadar birçok sektördeki paydaşlarına baskı çözümleri sunmaktadır. Matset, İstanbul'da bulunan Genel Merkezi ve Ankara ve İzmir'deki 2 Satış Ofisi ve Çorlu'da bulunan Üretim Tesisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Matset’in kardeş kuruluşu olan Mattur A.Ş. ise Bodrum'da turizm sektöründe faaliyet göstermektedir. Matset, Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerine, temsil etmekte olduğu dünyaca tanınmış tedarikçilerin yüksek teknoloji ve kaliteye sahip yenilikçi ürünlerini kesintisiz olarak tedarik etmek için çalışmaktadır. Vizyonu ve misyonu doğrultusunda Matset sürdürülebilir büyüme ve gelişmeyi hedeflemektedir. Kurulduğu günden bu yana, temsilciliklerinin yanı sıra güvenilir çalışma ilkeleriyle de baskı teknolojileri alanında sektörün lokomotifi olarak sektörün kalite standartlarını belirlemekte ve çalışma kalitesini sürekli daha da artırmaktadır.


Asahi Photoproducts Hakkında

Asahi Photoproducts 1971 yılında kurulmuştur ve Asahi Kasei Corporation firmasının bir alt kuruluşudur. Asahi Photoproducts, fotopolimer flekso baskı klişelerinin geliştirilmesi alanının önemli bir öncüsüdür. Şirket, yüksek kaliteli fleksografik çözümler geliştirerek ve sürekli yeniliklere imza atarak matbaacılığı çevreyle daha uyumlu hale getirmeyi hedeflemektedir.

Daha fazla bilgi için www.asahi-photoproducts.com adresini ziyaret edin ve aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanın:

Get in contact: info@asahi-photoproducts.com
Thank you for downloading!
x
Download